O nás

Působíme na trhu s nemovitostmi v různých formách již od roku 1998 a poskytuje komplexní služby v oblasti nemovitostí a jejich správy. Na základě potřeb zákazníků, společnost postupně rozšiřovala své aktivity tak, aby dokázala plně pokrýt problematiku spojenou s bezpečností majetku našich klientů.

Nabízíme profesionální služby podložené dlouholetými zkušenostmi v oboru elektronického střežení nemovitostí. Samozřejmostí je osobní přístup, vysoká pečlivost a spolehlivost při řešení bezpečnostní situace klienta.

Zajišťujeme nejen montáže a servis EZS do RD, bytů, kanceláří a celých komplexů, ale i montáže autoalarmů a monitoring pohybu vozidla. Pokud systém EZS máte již nainstalovaný, můžeme převzít jeho pravidelný servis, nebo Vám můžeme nabídnout jeho modernizaci a zajistíme připojení na bezpečnostní centrum Jablotron.

Přes aplikaci MyJABLOTRON můžete navíc pohodlně na dálku vše ovládat od zajištění alarmu, zapnutí zavlažování po otevření garáže. Přes aplikaci můžete také sledovat aktuální polohu auta, počet ujetých kilometrů nebo jeho spotřebu. Kromě toho vaše auto, karavan, kamion nebo zemědělský stroj může nepřetržitě střežit bezpečnostní centrum.

  • Naše služby začínají nezávaznou nabídkou,
nabídka
  •  pokračují představením systému,
představení systému
  • následuje montáž,
montáž
  • předání systému,
předání systému
  • výsledkem je spokojený zákazník, což je náš cíl.
spokojený zákazník
  • Pochopitelně, že zajišťujeme i následný pravidelný servis.
servis

Působíme převážně v Praze, Středočeském, Západočeském a Severočeském kraji.